Často kladené otázky

Co přesně nabízí platforma getExpert?

getExpert spolupracuje s firmami ze všech odvětví a všech velikostí a pomáhá jim realizovat projekty prostřednictvím těch nejlepších expertů. Jsme schopni zajistit různorodé portfolio expertů, od programátorů a projektových manažerů až po konzultanty a experty z různých oborů. Spolupráce s našimi experty je vhodná pro společnosti, které se zabývají projekty, které nemají dostatečné vlastní zdroje nebo potřebné odborné znalosti.

Proč je getExpert levnější než konkurence?

getExpert vám zajistí tu nejlepší možnou cenu při zachování té nejvyšší kvality. Toto je umožněno kompetitivními sazbami jednotlivých expertů na každý projekt. Jako klient máte možnost si vybrat buď lépe placeného experta s mnohaletými zkušenostmi, nebo třeba dát šanci mladšímu odborníkovi za nižší cenu.

Jak zajišťuje getExpert úspěch projektu?

Experty vybíráme na základě detailního screeningu životopisů a následných pohovorů. Během projektu, stejně tak i na jeho konci, shromažďujeme strukturovanou zpětnou vazbu, která umožní klientům vyjádřit úroveň spokojenosti s výkonem daného experta na projektu. Tato zpětná vazba bude také využita při budoucích rozhodnutích o zapojení experta do dalších projektů.

Jak zajišťuje getExpert důvěrnost informací?

Všichni experti jsou smluvně vázáni k zachování mlčenlivosti. Podrobnosti o projektu a informace o vaší společnosti sdílíme pouze s experty, kterým jste dali svůj výslovný souhlas. Ten samý postup platí i ve vztahu k expertovi. Informace v životopise experta jsou vám poskytovány pouze po jeho výslovném souhlasu.

Co mohu očekávat od svého getExpert business development managera?

Na začátku procesu získá getExpert specifikaci vašeho projektu a podrobnosti o požadované kvalifikaci a zkušenostech expertů. getExpert business development manager identifikuje a osloví nejrelevantnější experty z naší rozsáhlé databáze. Tito experti pak mají možnost ucházet se o konkrétní pozici na vašem projektu. Váš getExpert business development manager bude samozřejmě k dispozici také v průběhu celého projektu.

Přidat další otázku